catering /events

EVENTY

W naszej dolnej sali w Bułkę przez Bibułkę Śródmieście lub w Bułce na Saskiej Kępie chętnie zorganizujemy śniadania prasowe, eventy promocyjne, konferencje oraz małe przyjęcia okolicznościowe.

Zorganizujemy event dla 20 osób (miejsca siedzące) lub 40 osób (impreza „stojąca”).

Więcej informacji/rezerwacje:

 

Catering

Catering

Kanapki

z odbiorem własnym

Zamówienia przyjmujemy dzień wcześniej. Najczęściej są to nasze kanapki czy bajgle. Możemy je zapakować w ekologiczne, tekturowe boxy lub nasze papierowe torby.

Naszymi Klientami są: 38 PR, LHI Sp. z o.o.

catering-bajgle

catering-croissant

Cateringi

z dostawą bez obsługi

Dowozimy jedzenie na miejsce. Wszystko spakowane jest w jednorazowe naczynia. Kanapki zapakowane są w bibułki przewiązane sznureczkiem, napoje w małych buteleczkach ze słomką lub małych kubeczkach. Domowe musli czy puddingi chia są także od razu poporcjowane w małych kubeczkach z łyżeczką. Na życzenie wszystko może być przygotowane w ekologicznych pojemnikach. Całość zawsze dostarczamy w ekologicznych, tekturowych boxach.

Współpracowaliśmy z firmami: Leo Burnett, Netia.

Cateringi

z obsługą

Naszym wyróżnikiem jest to, iż dostarczamy zamówienia inne niż te, które znałeś do tej pory. Kanapki i bajgle serwujemy w drewnianych skrzynkach, każda kanapka jest przewiązana bibułką i sznureczkiem. Napoje serwujemy w małych buteleczkach ze słomką. Sałatki, musli czy puddingi chia w małych słoiczkach z drewnianą łyżeczką. Mocno stawiamy na smak naszych dań, ale i na ciekawy wygląd. Zapewniamy napoje ciepłe: ekologiczną, szwajcarską herbatę Sirocco oraz kawę zawsze z dodatkiem mleka krowiego, sojowego czy owsianego. Do słodzenia podajemy cukier biały, brązowy oraz syrop z agawy. Podczas trwania całego wydarzenia dbamy o wygląd stołów, porządek oraz odpowiednią ilość jedzenia i napojów.

Obsługiwaliśmy Forum Odpowiedzialnego Biznesu oraz Międzynarodowy Festiwal Filmów Żydowskie Motywy, współpracowaliśmy z Towarzystwem Edukacji Antydyskryminacyjnej.

catering-napoje

 

Każdy catering traktujemy indywidualnie, dlatego jeśli jesteś zainteresowany prosimy o maila: ania@bulkeprzezbibulke.pl