Dobry Kubek

Dobry Kubek

❤️ Biorąc kawę na wynos możesz zrobić coś dobrego. ❤️

Od każdej kawy sprzedanej na wynos w naszym DOBRYM KUBKU przekażemy 10 groszy na cele charytatywne.

Przelewy będziemy robili co miesiąc, a na jakie cele? Na pewno Was o tym poinformujemy tutaj na stronie oraz na naszym Facebooku

Regulamin akcji „DOBRY KUBEK” dostępny jest tutaj.

WRZESIEŃ 2017 – przekazaliśmy 180 zł na konto Fundacji Na ratunek Dzieciom z chorobą nowotworową Przylądek Nadziei
PAŹDZIERNIK 2017 – przekazaliśmy 203 zł dla Fundacja Rak’n’Roll Wygraj Życie
LISTOPAD 2017 – przekazaliśmy 388 zł dla Fundacja DKMS
GRUDZIEŃ 2017 – przekazaliśmy 154 zł dla Fundacji Akogo Ewy Błaszczyk
~2018~ 
STYCZEŃ 2018 – miesiącem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, dlatego oprócz przekazania 5% utargu z 14 stycznia, także pieniążki ze sprzedaży Dobrych Kubków przekazujemy na cele WOŚP. A dokładnie było to 194 zł.
LUTY 2018 – luty jest miesiącem zakochanych, także żeby nasze serducha miały dla kogo bić, wspieramy w tym miesiącu Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi kwotą 166 zł.
MARZEC 2018 – marzec kojarzy się z Kobietą, wtedy mamy święto, ale i wspieramy na każdym polu walkę o nasze prawa. Stąd w tym miesiącu przelaliśmy 201 zł na konto  Fundacji Feminoteka 
KWIECIEŃ 2018 – w kwietniu robi się cieplutko, zieleń nabiera barw, rośliny budzą się do życia. Fajnie móc je oglądać z każdym rozpoczęciem wiosny, zatem w tym miesiącu całym sercem wspieramy  Fundację Nasza Ziemia  kwotą 189 zł.
MAJ 2018 – w tym miesiącu postanowiliśmy wziąć udział w akcji „Zwierzowtorki” organizowanej przez  Fundację Nasze Zoo  uzbieraną kwotę ze sprzedaży kaw na wynos przekazaliśmy Fundacji. A było to 150 zł.
CZERWIEC 2018 – lato w pełni, wakacje trwają, dlatego chcemy wesprzeć dziś te dzieciaki, które dzięki Fundacji Art of Living Polska mogą spędzić choć kilka dni w pięknym otoczeniu, na wakacyjnym wyjeździe, aby cieszyć się beztroską dzieciństwa. Wsparliśmy akcję „Podaruj Wakacje Dzieciom” kwotą 234 zł.
LIPIEC 2018 – w tym miesiącu wsparliśmy bliską nam osobę i wpłaciliśmy pieniążki na leczenie Mateusza. Było to 199 zł.
SIERPIEŃ 2018 – ten miesiąc ma duże znaczenie dla walki z plastikowymi słomkami, które postanowiliśmy wycofać z użycia. Dodatkowo zdecydowaliśmy się wesprzeć działania Boyana Slata i jego organizacji The Ocean Cleanup w oczyszczaniu wielkiej pacyficznej wyspy śmieci. Fundację wsparliśmy kwotą 193 zł.
WRZESIEŃ 2018 – Fundacja Zwierzęca Polana uznaje wrzesień miesiącem adopcji, zatem i my przyłączamy się do tej akcji w sposób pośredni wpłacając 243 zł, co w małym stopniu pomoże pokryć Fundacji koszty leczenia weterynaryjnego zwierząt, które są pod ich opieką.

dobry kubek

 

 DOBRY KUBEK