Dobry Kubek

Dobry Kubek

❤️ Biorąc kawę na wynos możesz zrobić coś dobrego. ❤️

Od każdej kawy sprzedanej na wynos w naszym DOBRYM KUBKU przekażemy 10 groszy na cele charytatywne.

Przelewy będziemy robili co miesiąc, a na jakie cele? Na pewno Was o tym poinformujemy tutaj na stronie oraz na naszym Facebooku

Regulamin akcji „DOBRY KUBEK” dostępny jest tutaj.

WRZESIEŃ 2017 – przekazaliśmy 180 zł na konto Fundacji Na ratunek Dzieciom z chorobą nowotworową Przylądek Nadziei
PAŹDZIERNIK 2017 – przekazaliśmy 203 zł dla Fundacja Rak’n’Roll Wygraj Życie
LISTOPAD 2017 – przekazaliśmy 388 zł dla Fundacja DKMS
GRUDZIEŃ 2017 – przekazaliśmy 154 zł dla Fundacji Akogo Ewy Błaszczyk
~2018~ 
STYCZEŃ 2018 – miesiącem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, dlatego oprócz przekazania 5% utargu z 14 stycznia, także pieniążki ze sprzedaży Dobrych Kubków przekazujemy na cele WOŚP. A dokładnie było to 194 zł.
LUTY 2018 – luty jest miesiącem zakochanych, także żeby nasze serducha miały dla kogo bić, wspieramy w tym miesiącu Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi kwotą 166 zł.
MARZEC 2018 – marzec kojarzy się z Kobietą, wtedy mamy święto, ale i wspieramy na każdym polu walkę o nasze prawa. Stąd w tym miesiącu przelaliśmy 201 zł na konto  Fundacji Feminoteka 
KWIECIEŃ 2018 – w kwietniu robi się cieplutko, zieleń nabiera barw, rośliny budzą się do życia. Fajnie móc je oglądać z każdym rozpoczęciem wiosny, zatem w tym miesiącu całym sercem wspieramy  Fundację Nasza Ziemia  kwotą 189 zł.
MAJ 2018 – w tym miesiącu postanowiliśmy wziąć udział w akcji „Zwierzowtorki” organizowanej przez  Fundację Nasze Zoo  uzbieraną kwotę ze sprzedaży kaw na wynos przekazaliśmy Fundacji. A było to 150 zł.
CZERWIEC 2018 – lato w pełni, wakacje trwają, dlatego chcemy wesprzeć dziś te dzieciaki, które dzięki Fundacji Art of Living Polska mogą spędzić choć kilka dni w pięknym otoczeniu, na wakacyjnym wyjeździe, aby cieszyć się beztroską dzieciństwa. Wsparliśmy akcję „Podaruj Wakacje Dzieciom” kwotą 234 zł.
LIPIEC 2018 – w tym miesiącu wsparliśmy bliską nam osobę i wpłaciliśmy pieniążki na leczenie Mateusza. Było to 199 zł.
SIERPIEŃ 2018 – ten miesiąc ma duże znaczenie dla walki z plastikowymi słomkami, które postanowiliśmy wycofać z użycia. Dodatkowo zdecydowaliśmy się wesprzeć działania Boyana Slata i jego organizacji The Ocean Cleanup w oczyszczaniu wielkiej pacyficznej wyspy śmieci. Fundację wsparliśmy kwotą 193 zł.
WRZESIEŃ 2018 – Fundacja Zwierzęca Polana uznaje wrzesień miesiącem adopcji, zatem i my przyłączamy się do tej akcji w sposób pośredni wpłacając 243 zł, co w małym stopniu pomoże pokryć Fundacji koszty leczenia weterynaryjnego zwierząt, które są pod ich opieką.
PAŹDZIERNIK 2018 – tak samo jak w ubiegłym roku, w październiku chcemy wesprzeć ogólnopolską akcję walki z rakiem piersi. Dochód zebrany z akcji Dobrego Kubka przekazaliśmy Federacji Stowarzyszeniu „Amazonki”. Było to 276 zł.
LISTOPAD 2018 – to wyjątkowy miesiąc w historii Polski. To rocznica 100-lecia naszej Niepodległości. Tym samym chcielibyśmy wesprzeć wszystkich funkcjonariuszy mundurowych, którzy doznali uszczerbku na zdrowiu podczas pełnienia służby oraz dzieci tych którzy utracili życie lub zdrowie, w tym głównie dzieci polskich żołnierzy. Wsparliśmy Fundację Sprzymierzeni z GROM, kwotą 288 zł.
 GRUDZIEŃ 2018 – to zima i ciężkie chwile dla zwierzaków. Chcemy im dać choć trochę karmy i ciepła, dlatego w tym miesiącu wsparliśmy naszych sąsiadów z Konstancina, czyli Koci Azyl. Przelaliśmy sumę 291zł zebraną za Wasze kawki na wynos.
~2019~ 
STYCZEŃ 2019 – jak co roku w styczniu nasze serducha zawsze będą grały z Orkiestrą i Jurkiem Owsiakiem. W tym roku standardowo przekazaliśmy 5% utargu z 13 stycznia oraz dodatkowo 10 groszy ze sprzedaży Dobrych Kubków na cele WOŚP. A było to 279 zł.
LUTY 2019 – „Wszystkie dzieci nasze są” jak śpiewała Majka Jeżowska, a nam marzy się, by każde z nich miało równe szanse na codzienny uśmiech bez względu na miejsce w którym żyje. W lutym całe serducho i pieniądze uzbierane za kupiony przez Was Dobry Kubek przekazujemy na fundację Pawła Huka- New Hope Africa, a konkretnie dla dzieci z wioski Maili Tatu. Kwota, którą przelaliśmy to 303 zł.
MARZEC 2019 – marzec jest KOBIETĄ, tego się mocno trzymamy i w tym roku wsparliśmy dzięki Wam i kawom kupionym na wynos w Dobrym Kubku Centrum Praw Kobiet. W sumie uzbieraliśmy 298 zł.
KWIECIEŃ 2019 – wprawdzie dopiero w maju przypadają urodziny drugie Jasia i Małgosi, czyli lisiego rodzeństwa, które zostały odebrane interwencyjnie z fermy futrzarskiej, ale my już dziś chcemy wesprzeć stowarzyszenie Otwarte Klatki, które codziennie walczy o losy zwierząt hodowlanych. Wpłaciliśmy na konto stowarzyszenia 301 zł.
MAJ 2019 – w tym miesiącu zdecydowaliśmy się wspomóc Małych Wojowników walczących z chorobą nowotworową z Fundacji Cancer Fighters. Tym samym chcemy ich wesprzeć w codziennej walce z rakiem, aby mieli siłę walczyć o siebie i choć na chwilkę zapomnieć o chorobie. Działania Fundacji wsparliśmy kwotą 308 zł.
CZERWIEC 2019 – wakacje tuż tuż, zatem nasze myśli zawsze kierujemy w stronę dzieciaków i organizacji dla nich letniego wypoczynku. Z ogromną przyjemnością przelaliśmy dochód z akcji (315 zł) na konto Fundacji Marcina Gortata MG13. Fundacja od lat organizuje obozy i treningi szkoleniowe dla dzieci i młodzieży (Marcin Gortat Camp) oraz promuje zdrowy styl życia.
 LIPIEC 2019 – zawsze pieniążki za dany miesiąc wpłacamy w kolejnym, aby mieć dane ze sprzedaży kawek na wynos. Chwilkę myśleliśmy na jaki cel przeznaczyć zebrane 310 zł w lipcu, po czym okazało się, że nasz bardzo dobry znajomy, wspaniały człowiek o ogromym serduchu Tomek Habdas ruszył właśnie w 500km podróż po Głównym Szlaku Beskidzkim, aby wesprzeć Fundację Pomocy Dzieciom w Żywcu. Tym samym przelaliśmy 310 zł na konto Fundacji ze sprzedaży kaw w DOBRYM KUBKU, ale dodaliśmy jeszcze kolejne 310 zł od siebie, aby wesprzeć działania Tomka i pomóc dzieciakom z Żywca.

dobry kubek

 

 DOBRY KUBEK