Catering

Catering

Catering

bułka on tour

 

Najlepsze dania z Bułki oraz zupełnie nowe przekąski cateringowe w Twojej pracy. To jedyny taki catering w Warszawie. Dania dopasowane do Twoich oczekiwań. Sam wybierasz w prostym formularzu co chcesz zamówić oraz w jakiej ilości. Bez czekania na wyceny i oferty. Szybko i przyjemnie. Nasz catering pakowany jest w ekologiczne opakowania, zero plastiku, sam decydujesz czy potrzebujesz sztućce czy serwetki, stawiamy na minimalne zużycie tych surowców.

sandwich

box

Każdy BOX Z KANAPKAMI zawiera: kanapki na chlebie czystoziarnistym, bajgle (przekrojone na pół), kanapki w bułeczkach pszennych na zakwasie. Możesz wybrać spośród opcji z mięsem, wege lub vegan.

muesli

box

Każdy MUESLI BOX to idealna propozycja na lekkie dopełnienie Twojego śniadania. Może zawierać nasze domowe owocowe muesli, czekoladową granolę z 8 ziaren lub mix obu pozycji. Możesz także wybrać spośród wersji wegańskiej (mleko sojowe) lub klasycznej z jogurtem.

salad

box

SALAD BOX jest idealny na lekki lunch, albo zielony dodatek do wytrawnych śniadań.

sweet

box

Każdy SWEET BOX pełen naszych domowych wypieków zawiera: MINI GOFRY, MINI DROŻDŻÓWKI oraz MINI CROISSANTY. Do każdego boxu dodajemy domowe konfitury, czekoladę (białą lub orzechową) oraz miód lawendowy.

sweet dessert

box

Każdy SWEET BOX pełen naszych domowych deserów zawiera: MINI EKLERY, MINI PAVLOVE, MACARONS, MINI MUSY CZEKOLADOWE.

juice

box

Każdy JUICE BOX pełen jest świeżo wyciskanych soków, smoothie, lemoniady i wody smakowej. Wszystkie napoje przygotujemy dla Ciebie na świeżo tuż przed dostarczeniem Twojego cateringu.

extra

BOX

Czy będą Ci potrzebne ekologiczne drewniane sztućce lub papierowe talerzyki? Chętnie dodamy je do zamówienia.

napisz

do nas

 

Spodobał Ci się nasz catering? Pisz śmiało! <3

catering@bulkeprzezbibulke.pl